Hakkımızda: Ulusal ve Uluslararası Başarılarımız

Global Social Leaders Award

Küresel Sosyal Liderler Ödülü

Birleşmiş Milletler nezdinde Sürüdürülebilir Kalkınma Amaçlarıyla ilgili ayrı bir öneme sahip Küresel Sosyal Liderler (GSL) topluluğunun çatısı altında gerçekleşen ve ödül törenine 8. Genel Sekreter Ban Ki-Moon'un özel mesaj gönderdiği yarışmada,  Nitelikli Eğitim kategorisindeki projemizle, bütün dünyadan katılan binlerce takım arasından İşbirliği Ödülüne layık görüldük.

Beylikdüzü en iyi anaokulu - 3 Elma Bilim Anaokulu

2020 UNESCO Uluslararası

Okur Yazarlık Ödülleri Adayı

Anaokulumuzda uyguladığımız eğitim  programımız  2020 UNESCO Uluslararası Okur Yazarlık Ödüllerine Türkiye'den adayı gösterildi ve ülkemizi layıkıyla temsil ettik - Dünyada en nitelikli 20 eğitim programı arasına seçildi.

En iyi Beylikdüzü anaokulu - 3 Elma Bilim Anaokulu

Eğitimde Yeni Normal ile ilgili Uluslararası Sertifikamız

T4, yüzbinlerce eğitimcinin üye olduğu dünyanın en büyük platformlarından biri.

Pandemi sonrası Eğitimde Yeni Normal ile ilgili sunduğumuz fikirlerden ve yaptığımız katkılardan dolayı Türkiye'de sayılı temsilcilerinden biri olduk ve bu uluslararsı oluşumun ülkemizdeki tek ''Amabassador'' anaokuluyuz.

Beylikdüzü en iyi anaokulu - 3 Elma Bilim Anaokulu

Sürdürülebilir bir gelecek için geliştirdiğimiz Eğitim Projemizle Jüri Özel Ödülünü kazandık, 2020

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı'nın (UNDP) stratejik ortağı olan Habitat organizasyonu çatısı altında, Viveka desteği  ve  Coca-Cola sponsorluğuyla gerçekleşen Yeni Normalde İnovatif Çözümler proje yarışmasında, geliştirdiğimiz ''Doğa Dostu Alfabe'' modelimizle, Eğitim alanında Jüri Özel Ödülünün sahibi olduk.

Hayata geçmesi için desteklenecek olan sürdürülebilirlik eğitimimizin amacı çocuklara erken yaşta çevre ve ekoloji bilincini aşılamak.  Bu sayede daha yaşanabilir bir dünya inşa edecek olan bireyleri yetiştirmek.

En iyi Beylikdüzü anaokulu - 3 Elma Bilim Anaokulu

Code Week 4 All

Herkes için Kod Haftası

AB Kod Haftası, programlama ve diğer teknolojik aktiviteler yoluyla yaratıcılığı, problem çözmeyi ve iş birliğini teşvik eden bir taban hareketidir.

2019 yılında, dünya genelinde 80'den fazla ülkede 4,2 milyon insan AB Kod Haftasına katıldı.

Anaokulu seviyesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle Beylikdüzü'nde fark yaratan ve sertifikaya sahip tek anaokuluyuz.

Beylikdüzü en iyi anaokulu - 3 Elma Bilim Anaokulu